Selçuk ÇINAR

Selçuk Çınar, ODTÜ Kimya bölümünden mezun olduktan sonra 13 sene boyunca bilişim sektöründe çalıştı. 
Fotoğraf çekmeye, annesinin baba mesleğinin  yok olacağına dair söylemi üzerine karar verdi. Antalya'nın ilk fotoğrafçılarından olan dedesi Mehmet Ali Öztemel'in izinden gitmeye karar vererek önce 2006 yılında amatör ruh ile  başladığı fotoğrafçılığı 2010 yılından itibaren bu ruha sahip çıkarak profesyonel düzeye taşıdı. 2013 yılında bilişim sektöründen tamamen ayrılarak hayatına sadece fotoğraf ve video ile devam etmeye karar verdi.
Selçuk Çınar, fotoğraf hayatına 10 yılda 100 e yakın eğitim sığdırdı, bu süreç içinde Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık bölümünden onur öğrencisi olarak mezun oldu. Son olarak aldığı İHA0 sertfikasıyla havadan fotoğraf ve video çekimi  yapmaya başladı.
Ağırlıklı Ankara'da fotoğraf müşterilerine hizmet verirken, İstanbul, Antalya, Erzurum ve Samsun gibi Türkiye'nin bir çok şehrinde ve Amerika, New Jersey'de bir çok proje gerçekleştirdi.
Amatör veya profesyonel, son 11 yıldır Selçuk Çınar olarak kendisini fotoğraf ile ifade etmek en büyük tutkusu.

Başta mimari fotoğraf olmak üzere reklam, portre, makro, sokak fotoğrafçılığı ve videoda da uzmanlığını her geçen gün daha da ileriye taşıyor.

Art

"The purpose of art is in washing the dust of daily life off our souls."
Pablo Picasso

Fotograf 

Fotoğraf aşkın F hali bence

Fotoğraf için!

Sizinle hemen iletişime geçebilmemiz için mesajınızı bekliyoruz.

adres

Bestekar Sok No:70/4 06680 Çankaya/Ankara TÜRKİYE